Amerika’da Gece Kulüplerinde Kripto Para İle Ödeme Yapılabilecek!

0
739

Amerikan gece kulübü topluluğu, yayınladığı açıklama ile merkezi olmayan ödeme yöntemi olan Paytomat ile anlaşma yaptığını duyurdu. 30 binden fazla gece kulübü ve barı bünyesinde barından, sektörün öncüsü olan kurumun yaptığı bu anlaşmayla beraber, dijital para kabul edeceğini açıkladı.

Kurumun satış ve pazarlama başkanı Lev Filimonov, konuyla alakalı şunları söyledi:

Kurumumuzun en temel amacı, sektörde çalışan ve hizmet veren kişilere, en rahat ortamı sunmak, yeni trendleri yakalatmaya çalışmak. Bu şekilde ilerleyerek performansı arttırmak istiyoruz. Kripto paralar ile ödeme almak bizi ileri taşıyacak ve bu şekilde ekonomik olarak kâr ettirecek. Bu konuda Paytomat ile anlaşarak, böyle bir adım attığımız için memnun olduğumuzu söyleyebilirim. 

Gece kulüplerinin ve barların kripto para ile ödeme sisteminin artması ve yaygınlaşması için kurumla anlaşmaya giden Paytomat, kendi web sitesinden yaptığı açıklama ile yaptığı bu anlaşmadan memnun olduklarını belirtti. Amerika’da 783 milyar dolar değerinde olan gece kulübü ve barları içeren sektörle anlaşma yapan Paytomat konuyla ilgili şunları belitti:

Bu kadar büyük bir sektörün kripto paralara açık olması oldukça sevindirici. Bu Amerika’nın kripto paralara bakış açısını gösteriyor. Biz de bu yaklaşımda onlara destek olmaya çalışıyoruz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here