Anthony Pompliano: 2019 Senesinde Artış Görülmesi Zor

0
723

Geçtiğimiz sene oldukça kötü sonuçlar gören kripto para piyasası, 2019 senesine umutla başladı. Bitcoin’in 2018 senesinin en başındaki değerini yakalaması, diğer kripto paraların yükselmesi gibi sebeplerden herkes yeni seneyi umutla bekliyordu. Senenin ilk on gününde bir hareket gördüğümüz pek gerçekçi değil. Her şeye rağmen henüz yolun başındayız.

2019 senesinin kripto paralarda büyük etki yaratmayacağını düşünen kişiler arasında Anthony Pompliano’da bulunuyor. Kripto para sektöründe ‘pomp‘ olarak tanınan ve Morgan Creek Digital Asset kurucusu olan Pompliano CNBC’de röportaj verdi.

Anthony Pompliano bitcoin yorumu

Pomp, kısa zaman içerisinde büyük bir kripto para rallisinin gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığını belirtti ve şunları ekledi:

Şu an için yatay şekilde devam eden bir seyir halinde olduğumuzu söylemek mümkün. Fiyatlara bakılırsa, bence bu sene içerisinde fiyatlar aşağı yuları bu seviyelerde olacaktır. 

Ayrıca yayına katılan bir başka isimde CoinShares’in CSO’su Meltem Demirörs oldu.Konuşmasında Pomp fikirlerine destek çıktığını belirtti. Demirörs bu seviyelerin korunacağını inandığını söyledi. İlerleyen zamanlarda birçok iş modelinin daha zorlanacağını ancak yeni fırsatların doğacağını belirtti.

Meltem Demirörs’ün ardından programa Arjun Balaji katıldı. Şu an için piyasalarda yaşanan düşüşe rağmen, henüz dip seviyelerde olmadığımızı savundu. Şu zamanlarda düşüşün devam edebileceğini söyledi.

Tabi ki bunların hepsi birer tahmin. Her ne kadar sektörde adı bilinen kişilerin tahminleri olsa da kesin doğru demek hiç bir zaman mümkün olmayacaktır. Önümüzdeki günlerde yaşanacak olanları hep beraber göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here