Bedava Bitcoin Kazanma – Bitcoin Nasıl Kazanılır ?

0
4870

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere sitemizin ana konsepti olan ve başlıktan da anlayacağınız üzere ” Bedava Bitcoin Kazanma ” ile ilgili ” Detaylı ” bilgilendirmede bulunacağız.

Bildiğiniz üzere ” Bitcoin ve Kripto Paralara ” olan ilgi son 1 yıl içerisinde büyük bir artış gösterdi. Bunun en büyük nedenleri arasında Bitcoin’in 1 yıl içinde yaklaşık olarak ” 19.000 Dolarlık ” bir artış göstermesi yer almaktadır. Bu büyük artıştan sonra insanlar ” Krito Para ” dünyasına yavaş yavaş giriş yapmış ve her gün yüzlerce hatta binlerce kişi ” Bitcoin ve Altcoin ” üzerinden al sat yaparak kazanç elde etmeye başlamıştır.

Bitcoin ve altcoinlere artan büyük ilgiden sonra çeşitli platformlar yeni girişimler yaparak ” Bitcoin Kazanma ” sistemleri oluşturdu. Bu sistemler üzerinden belirli şartları gerçekleştirerek satoshi değerlerinde ” Bedava Bitcoin ” kazanabiliyorsunuz. Bu sistemler genel olarak ” Faucet ( Musluk ) ” olarak adlandırılmakta ve hizmet vermektedir. Yazımızın devamında sizlere bu ” Bedava Bitcoin Veren Siteler ” hakkında bilgi verecek ve nasıl kazanacağınızı adım adım anlatacağız.

Bitcoin Faucet Siteleri
Bitcoin Faucet Siteleri

Bitcoin Nasıl Kazanılır ? Kazanma Yöntemleri

Yazımızda sizlere bedava bitcoin veren ” Faucet ” sitelerin bulunduğunu söylemiştik. Bu bedava bitcoin kazanma siteleri her biri kendine özel sistemler barındırmakta ve kullanıcılara sunmaktadır. Bu siteler üzerinde en popüler olarak kullanılan ” Bitcoin Kazanma Yöntemleri ” aşağıdaki gibidir ve bu yöntemler her siteye göre değişiklik gösterebilir;

  • Bilgisayarı Açık Tutma
  • Reklamlara Tıklama
  • Siteleri Ziyaret Etme ( Faucet sitelerinin belirlediği aralıklarda siteye giriş yapma)
  • Sanal Mining ( Sanal Madencilik )
  • Çekiliş ( Siteye giriş yaparak ” Rastgele Sayı ” alıyorsunuz o sayıya atanmış olan değerde satoshi size verilir)

Üye Olmanız Gereken ” Kripto Para Cüzdan ” Platformları

Bu başlık altında sizlere ” Bedava Bitcoin Veren Siteler ” üzerinden kazanmış olduğunuz ” Bitcoin, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Litecoin vb. ” diğer coinleri saklayabileceğiniz ” Cüzdan Uygulamaları ” hakkında bilgi vereceğiz. Bazı ” Faucet Siteleri ” bu cüzdan çeşitlerini zorunlu tutmaktadır. Bu nedenle bu sitelere üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

  • FaucetHub.io: Bu siteyi kullanarak ” Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Dash vb. ” birçok coini saklayabilirsiniz. Birçok bitcoin kazanma sitesinde bu cüzdan istenmektedir.  Üye olmak için: https://goo.gl/MK8TaU
  • CoinPot.co: Bir diğer cüzdan uygulaması da ” CoinPot ” platformudur. Bu sitede ise ” Bitcoin Core, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin ve Dash ” saklayabiliyorsunuz. Bedava coin veren siteler arasında popüler olan bir cüzdan sitesidir. Üye olmak için: https://goo.gl/6AwdML
  • Diğer Cüzdanlar: Bunlar ise tamamen bağımsız ” Cüzdanlar ” kullanabileceğiniz platformlardır. Dilerseniz ” Türk ve Yabancı Bitcoin Borsaları ” üzerinden oluşturduğunuz cüzdanları kullanabilir dilerseniz tamamen özel cüzdan uygulamalarını kullanabilirsiniz. Az da olsa ” Bitcoin Faucet Siteleri ” bu cüzdanları da kullanmanıza izin vermektedir.
Site AdıCüzdan ÇeşidiÜYE OL
freebitco.inFaucetHubhttps://goo.gl/fuJBUL
bonusbitcoin.coCoinPot https://goo.gl/DYyfdE
qoinpro.comCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/Xc3wks
moondash.co.inCoinPot https://goo.gl/F6dZmb
moonbit.co.inCoinPot https://goo.gl/e2s2sf
moonlite.co.inCoinPot https://goo.gl/WtRmxX
moondoge.co.inCoinPot https://goo.gl/qbAu3R
moonb.chCoinPot https://goo.gl/eiYrwG
bitfun.coCoinPot https://goo.gl/aS1yTV
freebitcoinFaucetHub https://goo.gl/YwhDdW
trustbtcfaucetCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/Zcx8HX
dailyfreebitsCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/b9oEUA
FreeBtcMineFaucetHub https://goo.gl/4ia33U
AdbtcFaucetHub https://goo.gl/7PhEX9
SatoshiWarsFaucetHub https://goo.gl/br9KQo
FreeDogeCoinCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/d4VdQD
CoinFaucetCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/NQjY6v
BTCHeatCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/VyShZJ
CryptoMiningGameCoinPot, FaucetHub, Diğer https://goo.gl/suUptb
EarnLiteCoinCoinPot, FaucetHub, Diğerhttps://goo.gl/Rpsk8L

Yukarıda yer alan tabloda ” Bedava Bitcoin Veren Faucet Siteleri ” yer almaktadır. Bu sitelere ” Üye ” olarak her birine özel oluşturulmuş şartları yerine getirim küçük miktarlarda ” Bitcoin ” kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here