Binance, Alım Satım ve Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

0
1063

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, risk altında olması nedeniyle alım satım ve para çekme işlemlerini bir süreliğine dondurdu. Binance‘ın bir destek bildirgesine göre 26 Haziran tarihli, dört saatlik planlanmış güncellemelerinin tamamlanmasına rağmen bir risk uyarısı nedeniyle değişim ve para çekme işlemlerini askıya aldı.

Binance, yükseltmenin eklenme süresi hakkında daha önce bir bildiri yayınladı ve ardından güncellemenin tamamlandığını ve işlemin sabah 9: 30’da (UTC) başlayacağı bir güncelleme ekledi. Bununla birlikte bir başka güncelleme ile risk yönetim sistemi tarafından yapılan bir ön kontrolden sonra, bir uyarı nedeniyle işlemlerin ve çekimlerin askıya alınmasının devam edeceğini belirtti. Binance‘dan konuyla ilgili yapılan açıklama:

“Risk yönetim sistemimizdeki ticaret öncesi kontrolün bir uyarısı nedeniyle, alım satım ve geri alımların ertelenmesini erteleyeceğiz. İşlem ve geri çekme işlemlerinin yeniden açılmasıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizi takip etmeye devam edin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve sabrınız için teşekkür ederiz. ”

Daha önce Ocak ayında, bir kripto para borsası olan Kraken de normal aktiviteyi sürdürmeden önce 48 saatten fazla bir süre kapalı kalmaya devam ederek, bir yükseltme sırasında beklenmedik bir gecikme yaşamıştı. Binance, Coinmarketcap‘taki günlük işlem hacmine göre borsalar arasında beşinci sırada yer alıyor. Basın bültenine göre ise 24 saatlik bir süre boyunca yaklaşık 629 milyon dolarlık işlem gerçekleştirilmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here