Binance Borsasına Tether Transfer Edildi! En Çok Tether’e Sahip Platform Binance!

0
639

15 Ekim tarihinden itibaren gündemde olan Tether olayları, bir kişinin 80 milyon dolar değerinde USDT’nin Binance borsasına aktarılmasından sonra daha da farklı bir duruma döndü. Bahsi geçen miktar tüm sektörde dolaşan Tether miktarının %4 kadarına tekabül ediyor.

Tether şu anda 0,97 dolardan işlem görüyor ve toplam hacmi ise 2.140 milyar dolar seviyelerinde. Tether’ın piyasa da dolaşan miktarı ise 2.206.421 adet. Gerçekleştirilen bu transfer sonrasında, Binance elinde en çok Tether bulunduran platform konumuna geldi, OKEx ise onu yakından takip ediyor.

Gerçekleştirilen transfer işlemi büyük transferleri yakından takip eden Whale Alert isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

Paylaşılan tweet içerisinde, anonim bir cüzdandan Huobi borsasına transfer yapıldığı belirtildi ancak hesap yetkilileri daha sonradan hesabın Binance platformuna ait olduğunu onayladı.

Bitfinex rezervindeki son 50 milyon dolarlık USDT miktarını Tether’e gönderdi ve resmi olarak platformdaki USDT miktarını sıfırladı.

Binance ve Tether

Sektörde ki pek çok kullanıcı tarafından, Bitfinex’in sıradaki işleminin Tether’i komple platformdan çıkartmak veya Tether işlemlerini durdurmak olduğu düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here