Binance CEO’su, Borsalarda Güvenliği Sağlamanın Kolay Olduğunu Söyledi

0
1055

Malta’da düzenlenen ve kripto dünyasında ki devlerin bir araya geldiği etkinlik olan Delta Summit’da Bloxlive TV’ye röportaj veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance borsası ve kripto paraların geleceği hakkında konuştu.

Changpeng Zhao, kripto para borsası yönetmenin olumlu ve olumsuz taraflarından bahsederken, güvenlik konusuna da değindi. Zhao konuşmasında şunlardan bahsetti:

Bir borsa yönetmenin tabi ki de zorlukları bulunuyor. Ama bunlar pek dikkatinizi çekmiyor. Mesela güvenlik konusuna değinelim. Bence güvenlik konusu işin en kolay bölümü. Asıl zor olan bir ürünü ortaya koymak ve ona bir değer katmak. Bana göre güvenlik bir çok borsa için ‘çerez’ bir iş.

binance Türkiyeye geliyor

Zhao, bu söylediklerinin ardından düzenleme konuları hakkında da konuştu. İşlemlerini yürüttükleri ülkelerin düzenleyici kurumları ile sürekli konuştuklarını ve ofis açmanın tehlikeli olabileceğini düşündükleri yerlerde bir girişimde bulunmadıklarını söyledi. Bununla beraber, sektörde çok fazla dolandırıcının yer aldığını ve bu konunun kripto paraların itibarını zedelediğini söyledi.

Zhao şunları belirterek devam etti:

Birçok insan dolandırıcılık girişiminde bulunuyor. Projeler, borsalarda listelenebilmek için etik olmayan hareketlerde bulunuyorlar. Bu durumlar kripto paraların itibarını olumsuz yönde etkiliyor ve yakaladığımız hızı kesiyor. 

Changpeng Zhao, Binance olarak dünyanın en etik ve kaliteli borsası olduklarını ve bunu aynı şekilde devam ettirebilmek için sürekli çalıştıklarını vurguladı. Binance CEO’su aynı zamanda Malta’ya verdikleri destek için teşekkürü borç bildiğini de ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here