Binance Singapur’da İtibari Para Borsası Açacak

0
699

Dünyanın en fazla kullanıcıya ve bir günde gerçekleştirilen en büyük işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Binance’ın CEO’su olan Changpeng Zhao yaptığı açıklamaya göre, Singapur’da bir itibari para borsasını test ettiklerini ve çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Singapur’da katıldığı konferansta, konuklara konu hakkında bilgi veren Zhao, daha sonra da Twitter’dan açıklama da bulundu.

Binance’ın gerçek para ile Singapur’da borsa açacağını duyurmak istiyorum. Şimdilik test sürümlerini gerçekleştiriyoruz. Üç gün içerisinde beta sürümü ile açılış yapacağız. İlk başlarda davet sistemleriyle çalışacak. Çok heyecanlıyız!

binance Türkiyeye geliyor

Binance’ın borsayı ilk başta 18 Eylül’de açılacağı belirtilirken, beta sürüm içerisinde sadece davet edilen bazı kişilerin işlem gerçekleştirilmesine izin verilecek. Konuyla ilgili tam olarak net açıklamalar yapılmamış olsa da, geri planda borsanın içerisinde Singapur dolarının da bulunulacağı konuşuluyor.

Son dönemde ekonomik olarak büyük dönüşümler ve büyümeler yaşayan Singapur, blockchain ve kripto paralar konusunda da oldukça girişken davranıyor. Bu sektörde, başta Binance olmak üzere, bir çok uluslar arası firmadan yatırım almayı başardı ve özellikle sundukları düşük vergilerle beraber yetişmiş iş gücü ile adından sıkça bahsettirmeyi de başarıyor. Eğitim konusunda kendisini oldukça büyüten Singapur, gelecekte kripto para konusunda öncü ülkelerden birisi olacak gibi görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here