Binance yeni Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0 Geliyor!

0
966

CoinMarketCap’in sunduğu verilere göre, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yakın zaman içerisinde Info 2.0 adını verdiği bilgi platformunun beta versiyonu yayınladı. Söz konusu platform sayesinde kullanıcılar, her proje, ağ ve sağlanan hizmetler hakkında bilgiyi kolay ve hızlı bir şekilde bulabilecek.

Yapılan açıklamaya göre, Info 2.0 şu an için kendi içerisinde 1400 kripto para bulunduruyor ve bunların her biri Binance ekibi tarafından analiz ediliyor. Binance bu bilgilere, farklı derecelendirme kurumunun sunduğu verilerin yanı sıra, çeşitli yatırım ve medya firmalarının sunduğu verileri de göz önünde bulundurdu ve tüm bunları bin üzerinde raporla harmanlayarak bu verilere ulaştı. Bahsedilen bu projede kripto paralar 1’den 5’e kadar derecelendiriliyor.

Binance sunduğu bu yeni proje ile ‘kendi blockchain ekosistemini kurmak, tüm sektör için bir değer oluşturmak ve üretim konusunda kullanıcılara daha iyi hizmet vermek’ gibi planlara sahip. Ayrıca, bu platformun tüm sektörde ayrı bir değer olacağını, kapsamlı ve objektif olarak bir değerlendirme yapılacağı söyleniyor.

Özellikle 2018 senesinde ortaya çıkan CoinMarketCap hakkında illegal işler yapıyor dedikodusundan sonra bir çok kişi farklı bir veri platformu aramaya başlamıştı. Her sektörde olduğu gibi kripto dünyasında da talepler karşılanmadığı sürece rakipler çıkar ve rekabet artmaya başlar. Binance gibi dünya devi olan bir kurum CoinMarketCap için büyük bir tehdit olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here