Binance’dan Sonra Cryptopia 70 Adet Kripto Parayı Listesinden Çıkartma Kararı Aldı!

0
1202

Dünyanın en büyük ve popüler olan kripto para borsası Binance tarafından 4 adet kripto parayı platformundan çıkarılmasıyla, yeni bir delist (borsadan çıkartma) haberi de Cryptopia’dan geldi.

Binance öğle saatlerinde yaptığı duyuruyla, müşterilerini korumak adına sürekli olarak yaptığı denetlemeler sonrasında dört adet koinin asgari kalite standartlarını karşılamadığına karar verdi ve bunun sonucunda isimleri, BCN, CHAT, ICN, TRIG olan kripto para birimlerini platformundan kaldırdı.

Cryptopia delist

Yaşanan bu olay üzerinden bir gün bile geçmeden, bilindik bir kripto para borsası olan Cryptopia’da tam tamına 70 adet koini listesinden kaldırma kararı aldı. Cryptopia yaptığı resmi açıklama da söz konusu koinlerin denetlemeler sonrasında, listeleme politikalarına uymadığını ve bu sebeple bu projeleri listesinden kalıcı olarak kaldırma kararı aldığını söyledi. Listeye dahil olan projelerin trading piyasaları kapatılmış olsa da, çoğunun alış ve satış emirleri hala aktif olduğundan, kullanıcılardan bunları iptal etmesini istedi.

Tüm bunlarla beraber, yanında yıldız (*) bulunan projelerin, blockchain ağlarının veya cüzdanlarının çalışmadığını ve bu yzden para çekme işlemlerinin gerçekleştirilemeyeceğini belirtti. Bu sorunun ise Cryptopia’dan değil söz konusu projelerin blockchain ağlarından veya cüzdanlarından kaynaklandığını ifade etti. Platform yaptığı açıklamanın devamında, konu ile ilgili yapılabilecek herhangi bir şey olmadığını ve kişilerin kendileriyle iletişime geçmemelerini üstüne basarak belirtti.

Platformdan kaldırılan projelerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here