Bitcoin’in Bu Yıl 10.000 Dolara Çıkmaması İmkansız

0
691

Üç dört gündür piyasa da yaşanan yükselişlerden sonra bir çok ünlü isim ve Novogratz da sıradaki patlamanın yakın zamanda olduğunu öne sundu. Bu fiyat tahmin edenler arasında, 250 bin dolarlık tahminini ile Tim Draper’ı ve 1 milyon dolarlık tahmini ile John McAfee’yi bir kenara bırakırsak, Galaxy dijital yatırım bankası CEO’su ve kurucusu olan Michael Novogratz’ın bu konuda büyük payı olduğunu söylemek mümkün.

 En dibi görmüş olabiliriz:

Novogratz geçtiğimiz günlerde CNBC’de katıldığı Fast Money programında, kripto para sektörü için önemli vurgularda bulundu. Michael yakın zaman içerisinde attığı bir tweetde dibi gördüklerini söylemişti ve bunun tamamen teknik göstergeler ile yapıldığını belirtmişti.bitcoin değerlenecek

Söylediklerine göre, Bitcoin yaşadığı bu kötü günlerden sonra büyük bir sıçrama içerisine girecek. Bunun yanında, kurumsal firmaların da zamanla Bitcoin’i desteklediğini belirtti. Geçmişten bu zamana kadar Bitcoin’in her zaman bir kurumsal desteğe ihtiyaç duyulduğu vurgulanmıştı ve artık bu desteği yakalamayı yavaş yavaş başarmış durumda.

Novogratz, elindeki bilgileri de belirterek, 2018’in sonunda Bitcoin’in 8.800 veya 10 bin doları aşmamasının imkanı olmadığını söylüyor. Wall Street‘in en başarılı isimlerinden ve eski bir hedge fonu yöneticisinin sunduğu bu açıklamalar, kesinlikle dikkate alınmalı. Bitcoin belki de 2017 senesinde ki gibi bir sıçrama yaşamak için kendini hazırlıyor. Sene sonunda tüm bunları görmüş olacağız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here