Bytecoin Tekrardan Binance Platformunda Listelenebilir!

0
1321

Bytecoin tekrardan Binance borsasında listelenebilir. Bytecoin topluluğu, Reddit’te yaptıkları açıklamada Binance ile iletişim içinde olduklarını tüm kullanıcılarına duyurdu. Şüphesiz ki piyasadaki kripto parlar arasında en heyecan verici koinlerden bir tanesi Bytecoin ancak Binance ve OKEx, geçtiğimiz zamanlarda BCN’yi delist ettiğini duyurmuştu.

Bytecoin, Binance ile olan görüşmelerine devam ediyor

Bytecoin kullanıcılarının duygularını en yüksek seviyede yaşatıyor. 9 Ekim tarihinde cüzdanında BCN bekletenler büyük bir şok yaşadı. Çünkü dünyanın en büyük iki kripto para borsası Bytecoin’i delist ettiğini duyurmuştu. İlk delist haberi 9 Ekim tarihinde dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’dan geldi. Binance’ın haberinden 3 gün sonra OKEx’de BCN’yi liste dışı ettiğini duyurdu.

Bytecoin nedirBytecoin bu büyük iki borsadan liste dışı kalınca sosyal medyada büyük tartışmalar başladı. İnsanlar doğal olarak tepkilerde bulundular.

Binance’ın paylaştığı haberden sonra, BCN ekibi Reddit’te bir açıklama da bulundu.

Açıklama şu şekildeydi:

Sevgili BCN topluluğu, durumu Binance ile açıklığa kavuşturmak için çabalıyoruz. Binance ile dikkatli ama sürekli bir iletişim içerisindeyiz. Bytecoin, Binance platformunda hiç bir problem olmadan işlemlerini gerçekleştirebilmeli, yakın zaman içerisinde bir anlaşmaya varacağımızı ümit ediyoruz.

Bu açıklamadan anlayacağımız üzere, Bytecoin ile Binance sıkı bir anlaşma peşinde. Ancak, bu görüşmelerin ne zaman bir sonuca bağlanacağı hakkında net bir tarih henüz mevcut değil. Umarız Bytecoin tekrardan Binance platformunda yerini alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here