Coinbase Acemi Yatırımcılar İçin Yeni Bir Hizmet Sunuyor!

0
833

Kripto sektöründe en popüler borsalardan birisi olan Coinbase, alım-satım işlemlerine yeni başlayanlar için yeni hazırlanmış bir hizmet sunmaya başladı.

Coinbase’ten yeni adım

Dünyada kripto para kullanan milyonlarca kişi bulunuyor. Ancak, bir çok kişi kripto paraların ve borsaların zor olduğunu düşünüp, kripto para işine hiç girişmiyor. Amerika’da bulunan kripto borsalarından bir tanesi olan Coinbase’de bu problem için bir çözüm üretti. Şirketin yayınladığı blog yazısının bir kısmı şu şekilde:

Özgür bir finans sisteminin dünyada yer almasının kaderi, tamamen kişilerin kripto paraları anlama ve araştırma kabiliyetine bağlı. Önümüzde ki seneler içerisinde milyonlarca kişinin kripto para sektörüne giriş yapacağını tahmin ediyoruz. Ancak kripto sektörüne giriş yapmak isteyen acemi kişiler, ilk adımı atmanın çok zor olduğunu düşünebiliyorlar.

coinbase bundle

Coinbase’in hayata geçirdiği bu yeni özellikler, teknolojiyi takip etmeyen ve kripto dünyasına girmeyi zor olarak görenleri yakından ilgilendiriyor.

Coinbase Bundle özelliğini kullanan yatırımcılar, borsanın desteklediği 5 koin üzerinden alım-satım gerçekleştirebilecekler. Bu yeni özelliğin en çekici tarafı ise yatırımcılar bu koinlerin ticaretini ayrı ayrı gerçekleştirmek yerine aynı anda yapabilecekler.

Bundle aracılığıyla yatırım yapmak isteyen kişilerin en az 25 dolar ödemeleri gerekiyor. Bu sunulan yeni hizmet önümüzdeki haftalar içerisinde hem Amerika’da hem de Avrupa’da kullanılabilir duruma gelecek.

Bunun haricinde Coinbase geçtiğimiz günlerde yeni bir listeleme politikasının da duyurusunu yapmıştı ve sektörde ki bir çok kişiyi heyecanlandırmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here