deVere Group CEO’su: Ripple Sene Sonunda 1 Dolar Olacak!

0
1205

deVere Group’ta yeni CEO olan Nigel Green, Yaptığı açıklamalarda Ripple’a ve XRP’ye olumlu yönde yorumlarda bulundu. XRP’nin sene sonunda 1 dolar olmasını beklediğini söyledi.

ripple yükseliyor

Green, Ripple için kripto paraların parlayan yıldızı olduğunu söyledi. Ripple’ın sahip olduğu ürünlerin bir çok ortağı bulunuyor ve bu ortaklar Ripple’ı ilgiyle takip ediyorlar. Başarılı yönetici, Ripple’ın her geçen gün daha fazla kurum ve şirketlerle anlaşma yapmaya başladığını ve bu durumun oldukça olumlu bir gösterge olduğunu belirtti ve ekledi:

Kripto paralar tartışmasız geleceğin para birimi olacak, bu konuda bir problem yok. XRP’de bu konuda en geniş kullanım alanına sahip ve oldukça faydalı bir kripto para birimi. XRP kullanım alanlarına çok daha fazlasını ekleyecektir. Bunun da XRP’ye değer katacağını düşünüyorum. XRP kullanılmaya başlandıkça ve değeri bilinince fiyatı yükselecektir. Yıl sonunda beklediğim rakam ise 1 dolar

Gerçekten de Ripple’ın son zamanlarda ortaya koyduğu ürünlere ve yaptığı anlaşmalara bakılırsa oldukça başarılı bir dönem içerisinde. Bir çok banka Ripple ile anlaşma yapmaya gitti böylece, böylece bankaların hem masrafları azalmış oldu hem de eskiden çok uzun zaman alan işlem süreleri çok daha kısa hale gelmiş oldu, böylece bankalar zamandan tasarruf etmiş oluyor.

Tüm bu gelişmeler, XRP’nin değerini arttırmış durumda. Geçtiğimiz günlerde market hacmi olarak Ethereum’u geçip 2. sıraya oturan XRP için gelecek diğer koinlere göre oldukça parlak görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here