Dünyanın İlk Kripto Para Ekonomi Kanalı: Coin News Channel!

0
815

Dünya da ilk kez kripto paraların ekonomik olarak haberlerin yayınlanacağı bir kanal açılma girişiminde bulunuldu. Coin News Channel adı verilen haber kanalı, yakın zamanda yayın yapmaya başlayacak.

Açılması planlanan haber kanalında 120 milyondan fazla kişiye günün her saati İngilizce olarak yayın yapacak. Şirketin yaptığı açıklamalar göre kanal uydu, kablolu yayın, internet ve benzeri bütün platformlarda yayın yapmayı hedefliyor. Bununla beraber yaşanan gelişmeleri en hızlı ve objektif şekilde sunmayı vaat ediyor.

kripto para kanalı

Projede Türkler de yer alıyor

Kanalın merkezi Londra’da olsa da, Doğan Medya grubunda finans yöneticisi olarak çalışmış Ali EşelioğluCelal Pir ve Nuri Çolakoğlu  gibi kişiler ile yayın hayatına hazırlanılacak. Yapılan açıklamalara göre kanalda haberlerin en hızlı ve güvenilir şekilde paylaşılacağı belirtiliyor. Bununla birlikte yaşanan gelişmeler hakkında yorum yapacak kripto para konusunda bilgi birikimine ve tecrübeye sahip akademisyenler, analistler ve uzmanlar davet edilecek.

New YorkFrankfurtParisMoskovaŞangaySingapur hatta Tokyo’da görev alan haber ekipleri sayesinde gerçekten de en hızlı ve güvenilir bilgileri sunabileceği kanıtlanabilir.

Tüm bunlarla beraber kanalın sadece haber alma veya yayma konusunda değil, aynı zamanda içerik üretme ve mevcut haberleri düzenleme gibi konularda da oldukça tecrübeye sahip olduğu belirtiliyor. Yapılan açıklamalarda kanalın haberleri ve gelişmeleri daha önceden kanal yönetmiş ve ciddi tecrübeye sahip kişiler tarafından sağlanacağı vurgulandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here