Escobar’ın Abisi Trump’ı Düşürmek İçin Kripto Para Çıkarttı!

0
688

Pablo Escobar, hemen hemen her bölgede tanınan eski bir uyuşturucu baronudur. Anlaşılana göre, ABD hükümeti ile bir türlü uzlaşmayan Escobar ailesinin ABD ile barışması pek mümkün gibi durmuyor.

Escobar’ın abisi olan Roberto Escobar, ilk olarak GoFundMe platformunda ABC başkanı Trump’ı başkanlıktan etmek için fon toplamayı hedeflemişti ve daha sonrasında platformdan çıkartılmıştı. Bundan sonra yeni bir proje çıkarttı.

Escobartrump.org isimli internet sayfasından yeni bir token tanıttı. Token’ın adına ESCOBAR adını verdi ve Ethereum tabanlı ERC-20 stabil koin’i olarak piyasaya sürüldü ve ABD dolarına endeksli olacağı belirtildi.

İnternet sayfasındaki ilgili kısımdan bu tokenın Impeach Trump Fund ‘Trump’ın azledilmesi fonu’ için para toplamak adına bir araç olarak piyasaya sürüldüğü ve kripto para birimleri sayesinde GoFundMe platformunda yaşanan sansürün yaşanmayacağının vurgusu yapılıyor.

Şimdilik 200 milyon tokenın ön satışına başlanmış durumda. 10 Mayıs 2019 tarihine kadar da ön satış devam edecek. Roberto Escobar toplamda 1 milyar ESCOBAR tokeni satmayı planlıyor. İnternet sayfasında yapılan açıklamaya göre Haziran 2019 tarihinde stabil koin, Beliz içerisinde bir şirketle beraber dolara dönüştürülecek.

Escobar Inc.’ın CEO’su olarak görev alan Olof Gustafsson, yaptığı açıklama ilk hedeflerinin GoFundMe aracılığıyla 50 milyon dolar toplamak olduklarını belirtti. Ancak platformdan çıkartıldıktan sonra direkt olarak token çıkartmayı düşündüler. Konuşmasında 10 saat içerisinde 10 milyon dolar topladıklarını ifade etti. GoFundMe platformundan men edilince 24 saat içerisinde ESCOBAR projesini hayata geçirdiklerini paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here