Eteherum Kurucu Ortağı: Kripto Paralar Çok Büyük Gelişmeler Yaşayacak!

0
664

Kripto para sektörü geçtiğimiz 5 seneye göre oldukça gelişmiş durumda ve etkili bir performans sergilemekte. Son 1 ay içerisinde neredeyse bütün kripto paralar düşüş yaşıyor olsa da 2017 Aralık tarihi hariç, geçtiğimiz yıllara göre oldukça iyi bir seviyede.

Bu alanda çok büyük gelişmeler olacak

Ethereum’un kurucu ortaklarından bir tanesi olan Joseph Lubin’a göre, geçtiğimiz ay boyunca, kripto paralarda düşüşler meydana geldi, bununla beraber içinde bulunduğumuz senenin en düşük seviyelerini gördü ve hala düşmeye devam ediyor. Ancak Lubin bu durumun çok kötü olmadığını ve kripto paraların gelecek vaat ettiğini belirtti. Çok yakın bir zamanda katıldığı ‘CNN Money’ programında piyasanın durumundan ve  Ethereum ile beraber kripto paraların geleceğinden bahsetti.

kripto paralar yükselecek

Ethereum’un yanı sıra ConsenSys platformunun da kurucusu olan Lubin, 2017 senesindeki artışın sebebi olarak, blockchain teknolojilerini ve vurguncu insanların ‘çok heyecanlı’ olmasını gösterdi.

Joseph Lubin, kripto paraların büyümesi hakkında şunları söyledi:

Ani yaşanan artış sayesinde, kripto para dünyasına çok fazla ilgi, teknoloji uzmanı, girişimci ve tüketici geldi. Bunlar güzel şeyler. Şu an ise 2017 senesinde yaşanan patlama yüzünden çok büyük etkinlik yaşıyoruz. Dolayısıyla, ekosistemimizin bir çok bölümünde gelişme sağlıyoruz ve büyük ihtimalle çok güçlü bir büyüme göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here