İşlem Ücretleri En Az Olan Kripto Paralar.

0
1138

Yüz binlerce yatırımcıyı çeken kripto para piyasasının temel özelliklerinden biri, çoklu büyüme olasılığı olan çok sayıda ucuz kripto paradır. Kullanıcılar, Bitcoin‘de kazanmış insanların hikayelerinden ilham alarak, sürekli olarak düşük sermayeli az bilinen madeni paralar satın alır. Hemen böyle bir stratejinin yanlış olduğunu söylemek faydalı olacaktır, çünkü sadece belirli kripto-para birimleri fiyatta artmaktadır.

hashing nedir

Yeni kripto para birimlerinin çoğunun maliyeti, projenin başlangıcında veya orijinal fiyattan daha düşük bir seviyede olur. Bu duruma göre, az bilinen kripto para birimini satın almak için önemli miktarda para harcamamanız gerekir.

Zaten iyi bilinen aşağıdaki projeleri analiz edeceğiz, bu kripto para birimlerinin gelecekte önemli bir değer artışı gösterebilme ihtimalleri vardır.

Stellar Lutens

stellar coin

Stellar platformu, şirketin politikalarına katılmayan eski Ripple çalışanları tarafından yaratıldı. Bu kişilerin düşüncesine göre, Ripple ilkeleri kripto para biriminin ilkelerine aykırıdır. Stellar’ı kullanarak, kullanıcılar varlıklarını en uygun oranda kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilir. Kripto para fiyatındaki en büyük artış, IBM tarafından Stellar Lumens‘in kullanımı hakkındaki haberlerin arka planında meydana geldi. Platforma daha fazla üye katılırken, Stellar coinlerinde değerinde bir artış beklentisi oluşur.

Cardano

cardano coin nedir

Cardano, akıllı sözleşmelere dayanan yeni nesil bir platform. Projenin kurucusu Carl Hockinson’a göre, Cardano, kripto-para birimleri için daha dengeli ve sürdürülebilir bir sistem sağlamak amacıyla oluşturuldu. Sistem, bilimsel araştırmalara ve istatistiklere dayandığı için farklıdır. Artık proje geliştiricileri, ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırmaya çalışıyor. Başarılı olursa, Cardano (ADA)‘nın kripto para birimi onlarca kez büyüyebilir, bu yüzden uzun vadeli yatırımlar için ADA almak iyi bir çözüm gibi görünüyor.

Binance Coin

binance nedir

Bu jeton, Binance borsası uzmanları tarafından geliştirildi, kripto-para alışverişinde %50’lik bir indirim yapılırken komisyonlarda indirim elde etmenizi sağlar. Kripto para birimi 2017 yılında piyasaya sürüldü, şu anda 2018 ilk baharında kripto döviz piyasasının çöküşünden sonra değeri büyümeye devam eden az sayıdaki coinlerden bir tanesidir. Bir coinin maliyeti, Binance değişiminin nasıl gelişeceğine bağlıdır. Hacker saldırıları ve borsa kullanıcılarının hesaplarının hacklenmesi durumunda, Binance Coin fiyatı büyük ölçüde düşebilir.

Monero

monero coin nedir

Monero, işlemlerin gerçekleştirilmesinde aktif olarak kullanılmakta olan piyasada sunulanlar arasında en takip edilemez kripto para birimi olarak kabul edilir. Coinleri sınırsızdır, ancak ödül zamanla önemli ölçüde azalacaktır, bu da madenciliği kârsız hale getirecek, ancak genel olarak madenciliğe son vermeyecek. Ayrıca daha önce, bu kripto para biriminin oranı sadece bir yıl içinde bin kattan fazla artmıştır. Gelecekte Monero’nun fiyatında böyle bir artış beklenmemektedir, ancak birkaç kez (hatta düzinelerce) büyümesi oldukça mümkündür.

OmiseGo

omisego

Bu kripto para biriminin geliştiricileri, minimum komisyonla hızlı ödeme yapmak için kullanmayı teklif ederler. Kullanıcılar, alıcının istediği para birimine otomatik olarak aktarılacağından, herhangi bir para birimiyle ödeme yapabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here