Kripto Para Borsası Binance, İstanbul’a Geliyor!

0
1131

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance’ın dünya genelinde farklı farklı şehirlerde gerçekleştirilen Binance Global Meet Up etkinliğinin bu seferki durağı İstanbul olacak.

Binance Türkiye yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, etkinlikte Binance üst yetkilileri yer alacak. Etkinlik içerisinde, Binance’ın faaliyetleri ve etkinlikleri hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, sektördeki Türkiye öncüleriyle sohbet etmekte mümkün olacak.

binance Türkiyeye geliyor

19 Eylül’de Binance İstanbul’da

Binance CEO’su tarafından duyurulan etkinlik 19 Eylül tarihinde Anemas Kafe’de gerçekleştirilecek. Yine yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, organizasyona katılım tamamıyla ücretsi olacak. Organizatörlerle iletişime geçmek için Facebook’daki, Binance Turkey sayfasına başvurabilirsiniz. Etkinliğe katılım sınırı ise 200 kişi olarak belirlendi.

Binance Türkiye’nin yaptığı resmi açıklama şu şekilde yapıldı:

 

 Binance sizi bir fincan kahve içmek için çağırıyor. Binance üst yetkilileri ve Binance Türkiye ile tanışmanızı, Binance’ın faaliyetleri, tüm binance platformu hakkında genel bilgiler, kripto para ve blockchain hakkında görüşlerinizi paylaşın, hediye ve ödüllerden yararlanın.

Anemas Kafe’de buluşuyoruz. Bazı önemli detaylardan bahsetmek gerekirse;

  • Meetup tamamen ücretsiz.
  • fb.com/BinanceTurkish sayfasından mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
  • Binance meetup’ına herkes katılabilir ancak 200 kişi ile sınırlı olduğunu unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here