Kripto Para Dizisi Çıkıyor: Cryptos

0
702

Entourage dizisinde aldığı rol ile büyük beğeni toplayan Kevin Connolly‘nin de yer alacağı, ‘Cryptos’ adında bir dizi çekimine başlandı.

Connolly yaptığı açıklama ile dizinin henüz geliştirilme aşamasında olduğunu belirtti ve dizi hakkında olumlu mesajlar verdi. Ayrıca izleyicilerin kripto para sektörü hakkında bilgi sahibi olmasını amaçladıklarını da eledi ve şunları söyledi:

İnsanların kripto paralardan korkmasının asıl sebebi, kripto para hakkında pek fazla bilgiye sahip olmamaları. Benim gibi insanlar bir şeyler öğreniyor ancak hiç bir zaman merak kaybolmuyor.

kripto para dizisi

Dizinin temel konusu; film çekmek için bir araya gelen 4 arkadaşın yapımcı bulamaları sonucu, parayı kripto paralar ile çıkartmaya çalışmasını konu alıyor. Kripto paralar her ne kadar dünya genelinde çok yaygın olmasa da adından bahsettirmeyi her zaman başarmıştı. Bu diziden sonra kripto paralara olan ilginin artması da muhtemeldir. tüm kripto para sektörünü ve kripto paraların arkasında yatan felsefi düşünceyle ilgili olarak bilgilerin de yer alacağı dizi sayesinde, sektöre olan farkındalık artacaktır.

Daha önceden Deep Web, KevCoin ve Life of Bitcoin gibi çok kaliteli yapımlar ortaya çıkmıştı. Ayrıca bazı YouTube ve Twitch yayıncıları da bu konuya değinmişti.

Cryptos adı verilen dizi de, daha önceden HBO’da yayınlanan Silikon Vadisi ve Showtime’ın teknolojik girişimlerini anlatan ‘Billions’ isimli dizilerin yaptığını yapmaya çalışarak, insanları kripto paralara karşı bilgilendirmeyi ve meraklandırmayı hedefliyor. Umarız dizi beklenen ilgiyi görür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here