Kripto Para Piyasasında Son Durum Nedir ?

0
724

Kripto para piyasası son üç gündür ciddi miktarda düşüşe geçmiş durumda, piyasa bu haldeyken Bitcoin 3600 dolar seviyelerine kadar düşmüştü. Haftanın başında yaşanan yükselişler, üç günlük süreçte eski haline dönmüş oldu. Şimdi ise tekrardan yükselişe geçmiş durumda.

Bitcoin anlık olarak %7.82 seviyesinde yükselişe geçmiş durumda. 70 milyarlık piyasa hacmini aşmasına 2 milyar dolardan daha az bir miktar kaldı. Şu anlık 3949 dolardan işlem görmekte.

XRP, tekrardan düşecek mi?

Kasım ayı içerisinde ikinci sıraya yükselen XRP, bu sıradan pek inmek istemiyor gibi. Her ne kadar %8,89’luk bir yükseliş yaşamış olsa da yerini kaptırabilir gibi gözüküyor. Çünkü 3. sırada yer alan Ethereum %18,74 oranında bir yükselişe uğradı. Yani her an her şey olabilir.

bitcoin değer kaybediyor

Anlık olarak XRP 0.37 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise 138 dolar değerinde. Bu iki kripto paranın yanında, en büyük hacme sahip kripto paralar arasında bulunan Bitcoin Cash’de göze çarpacak şekilde yükselişe geçiyor.

BCH %16,92 oranında bir yükseliş yakalamış durumda. Bu olumlu gelişmeden sonra değeri 150 doların üzerine çıkmış oldu. Anlık olarak 170 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bunun haricinde EOS’da %17,58 oranıdna bir yükseliş yakaladı ve 2.72 dolardan işekn görmeye başladı. Şimdilik 3 dolar seviyelerine çıkmak için uğraşıyor.

Kripto para piyasasının toplam hacmi 130 milyar doların daha üzerine çıkmış oldu. Senenin sonunda en azından tablonun yeşil renkte olması oldukça güzel duruyor. Umarız, yeni senede daha iyi oranlar görebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here