Lenovo, Credits ile Ortaklık Anlaşması Yaptı!

0
826

4 Eylül’de, DApps‘i başlatmak için bir dizi hizmet vermek konusunda uzmanlaşmış olan Credits platformu, bir Orta postada Lenovo’nun New Vision Technology projesine katıldığı duyuruldu.

Şirketler birlikte, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve AR / VR hibrit yazılımı geliştirmeye çalışacaklar. Yazılımın fintech ve lojistik gibi çeşitli sektörlerde uygulanması planlanıyor.

Lenovo New Vision Teknolojisi

Resmi basın açıklamasının da belirttiği gibi, Credits, Lenovo’nun New Vision Teknolojisi projesi için “yapı yazılımını kolaylaştırmaya yardımcı olmak için blok zincirleme uzmanlıklarını kullanacak”.

lenovo ile credits anlaşma yaptı

Lenovo projesi, yapay zeka (AI) / artırılmış gerçeklik (AR) alanında yoğunlaşmıştır ve altyapı, platform geliştirme, donanım desteği, sistem entegrasyonu ve servis güvencesi açısından ortaklar için profesyonel endüstri çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Credits CEO’su ve kurucusu Igor Chugunov basın açıklamasında şunları aktardı:

“Nesnelerin İnterneti ve artırılmış gerçeklik halihazırda dünyayla etkileşim şeklimizi değiştiriyor. AR titan Lenovo New Vision ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. İş ortamında devrim yaratan AI / AR ve IoT’nin birleştiğini görebiliyorum.”

Lenovo New Vision Technology, dahili işlemleri ve yönetim prosedürlerini kolaylaştırmak için blockchain çözümünü kullanmayı amaçlamaktadır.

Credits’in oluşturduğu blok zincir platformu saniyede bir milyon işlem gerçekleştirebiliyor ve 0,01 saniyelik bir işlem hızı sunuyor. Kredilerin akıllı sözleşmelerinin genişletilmiş işlevselliği, döngüleri oluşturmayı ve program oluşturmayı mümkün hale getirir.

lenovo ile credits anlaşma yaptı

Yüksek talep gören bir servis

Credits, eşler arası ağ ilkelerine dayanan bağımsız bir blockchain platformudur. Platform, girişimlerin DApp’lerini serbest bırakması için ihtiyaç duyulan çeşitli hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirketin internet sitesi, “DApps için en hızlı ve en ölçeklenebilir blockchain platformu” olarak belirtiyor. Credits, ortaklarına akıllı sözleşmeler, kamu sicili ve muhasebe defteri, kavram kanıtı ve MVP geliştirmesi sağlar.

Şirket, üyelerinin doğrudan etkileşimi için merkezi olmayan bir sistem kullanıyor. Sistem, ağ kullanıcıları ile finansal hizmetler oluşturma ve kullanma fırsatları sunuyor. Blockchain’in her üyesi farklı hizmetler sunabilir ve kullanabilir. Credits tokenları (CS) işlemler için kullanılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here