Litecoin Gemini’de Listelenen 4. Kripto Para Oldu!

0
919

Winklevoss kardeşlerin yaptıkları açıklamalara göre, popüler kripto para borsalarından bir tanesi olan Gemini, Litecoin’e listelerinde yer vermek için yasal düzenlemeleri sağladığını belirtti.

Gemini Exchange yaptığı açıklamada şunlardan bahsetti:

Litecoin’i Gemini borsalarında listeleyebileceğimiz için oldukça mutluyuz. Yarından itibaren platformda Litecoin işlemlerini kabul etmeye başlayacağız. Litecoin, Salı gününden itibaren diğer kripto paralar ile işleme girebilecek. 

Yapılan açıklamalardan sonra Litecoin, Gemini borsalarında listelenecek 4. kripto para oldu. Şimdilik borsada sadece Bitcoin, Etheruem ve Zcash listeleniyor. Gemini, Litecoin’in borsada işlem görmesinin yanında, custodial hizmetlerinden de faydalanabileceğini duyurdu.

Gemini borsasında 4. listenen kripto para olmak Litecoin’in değeri için bir etki yaratmamış gibi görünüyor. Gemininin açıklamasından önce 52.46 dolardan işlem gören Litecoin’in değeri şu an 53.33 dolardan işlem görüyor. Özellikle ZRX, Gemini de listelendikten sonra yaklaşık %30 değerinde artış yaşamıştı. LTC kullanıcılarının bu durum karşısında tepkisiz kalmaları biraz ilginç duruyor. Bazı kişiler, Salı gününe kadar Litecoin’in değerini takip etmenin oldukça heyecanlı olacağını ifade ediyor.

Gemini’nin Bitcoin Cash konusunda ise henüz bir netlik yok. Gemini de görev alan Eric Winner, yaptığı bir açıklamada, Bitcoin Cash’de öne sürülen hard fork tartışmaları yüzünden şimdilik Bitcoin Cash’e destek vermek istemediklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here