Litecoin’in Logosu Yenilendi!

0
1004

Kripto paraların arasında en çok yatırımcıya sahip olan projelerden bir tanesi olan ve çok aktif bir topluluğa sahip olan Litecoin logo düzenlemesine gitti. Dövüş sporu olarak bilinen Ultimate Fighting Championship ile bir sponsorluk düzenlemesi yapan ve markasını geliştiren LTC’nin yeni logosu ilk kez burada sergilendi.

Litecoin’in yeni logosu Avustralya merkezli olan The Token Agency tarafından tasarlandı. Tasarımda Litecoin’in açık kaynak kodlu olmasına da vurgu yapılıyor. Bu logonun çok daha modern, ferah ve iç açıcı olarak olarak yorumlandığını sosyal medya üzerinden görmek mümkün.

litecoin yeni logo

Logonun tasarıcısı olan The Tokens Agency’nin CEO’su ve kurucusu olan Robbie Coleman; Litecoin’i yansıtan ve özelliklerini ortaya çıkartan bir logo tasarlamayı düşündüklerini ve tasarladıkları logo ile bunu başardıklarını belirtti ve şunları söyledi:

Litecoin kullanıcıları ve yatırımcıları için LTC’yi anlatan en uygun logoyu tasarlamak için oldukça çok çalıştık. Merkezi olmayan bir kripto para birimi olduğu için tasarımda buna dikkat çekmemiz gerekiyordu. Yaptığımız tasarımla bunu başardık. Bu tarz bir meydan okumayı dünyada çok az ajans yapabilir ve bunlardan bir tanesi de biziz. 

Coleman bununla beraber ortaya çıkan işin, aylar süren bir çalışma sonucunda oluştuğunu ifade etti. Tüm bu süreç içerisinde Litecoin yönetiminden ve topluluktan geri bildirimler aldıklarını ifade etti. Tüm bu çalışmalar sonucunda Litecoin yeni logosuyla beraber yoluna devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here