Michael Moro: Bitcoin’de 10 Bin Dolar Seviyesini Görebiliriz!

0
695

Genesis Global Trading CEO’su Michael Moro, CNBC’de yayınlanan ve oldukça popüler olan Crypto Trader programında konuk oldu. Moro, konuşmasının bir kısmında, sürekli olarak yapılan benzetmelerden bir tanesi olan, Bitcoin’i dijital altın benzetmesini yaptı. Henüz Bitcoin’in altın kadar iyi bir değer deposunun olmadığını vurgulayan Moro, buna karşın değer artışı yaşanma ihtimalinin mümkün olduğunu belirtti.

bitcoin dolara dönüştürülüyor

Moro, Bitcoin’in bazı hareketlerinin altına benzediğini ifade etti ve sırf bu hareketlerin Bitcoin’i dijital altın olmasına yetmeyeceğine değindi. Konu hakkında şunları belirtti:

Bitcoin’in er ya da geç bir zamanda, dijital altın olup olmayacağını herkes tartışıyor. Ancak bu soru çok açık uçlu ve tartışılmaya devam edecek gibi görünüyor. Bence Bitcoin’in dijital altın olması için kat etmesi gereken daha çok yol var.

Moro, konuşmasının devamında, Bitcoin’in yakın zamanda ulaşabileceği değer hakkında konuştu ve şunları ifade etti:

Bu programa en son katıldığımda Bitcoin için 10 bin dolar beklediğimi söylemiştim. 5 bin doların altına düşmeyeceğini de belirtmiştim. Sanırım zaman beni haklı çıkarttı. Ben artık 10 bin dolar seviyelerinin gün geçtikçe daha da mümkün olduğunu söylüyorum. Kendi yaptığımız işler ve elimizdeki veriler de bize bu rakamı ifade ediyor. Ancak bunun ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi vermem çok doğru olmaz, çünkü bu tarihi kimse kolay kolay kestiremez. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here