Monero Değer Kazanmaya Devam Ediyor

0
1023

Son zamanlarda kripto paraların genelinde düşüşler yaşansa da, Monero’da durumlar iyiye gidiyor. Şu an itibari ile değeri 118,49 dolar olan Monero, böylece %6 civarlarında artış yakaladı.

monero değer kazanmaya devam ediyor

CoinMarketCap verilerine göre, Monero son 24 saatte 45 milyon dolarlık işlem hacmine sahip oldu, toplam hacimde ise 2 milyar dolara çok yaklaştı. En fazla Monero işlemi gören, kripto borsası HitBTC oldu ve geçtiğimiz 24 saatte HitBTC platformunda 12 milyon dolarlık Monero el değiştirdi.

Monero aynı zamanda XMR Wallet uygulamasına geçmesiyle biraz rahatladı ve bununla beraber son iki üç haftadır ağdaki hashrate oranı artmaya başladı.

Önümüzdeki 5 sene içerisinde değeri 18 bin dolar olabilir

ICO’lar hakkında danışman olan Satis Group adındaki firmanın yaptığı bir açıklamaya göre, Monero eğer alt yapısını güçlendirir ve diğer noktalarda gereken uygulamaları gerçekleştirirlerse , önümüzdeki beş sene içerisinde Monero’nun değeri 18 bin dolar seviyelerini bulabilir.

Konuyla alakalı sosyal medya da yorumlar yapılırken, Monero sahipleri bu iyiye giden durumdan ve Monerodaki değer artışından memnun olduklarını belirtti.

Twitter’da bir kullanıcı şöyle dedi:

Monero’nun bu kadar büyük bir gelişme yaşaması bence tesadüf olamaz. Çok iyi bir alt yapıları ve teknolojileri var. Bu iki durum bir araya geldiğinde, başarısızlığın ortaya çıkması mümkün değil.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Monerodaki bu artış aynı şekilde devam edecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here