Paccoin Yeniden Doğuyor!

0
1259

Eğer bir yıl önce Paccoin satın almış olsaydınız şu anda gülünç derecede zengin olmuş olacaktınız. Paccoin, önündeki çok sayıda ondalık ile son derece ucuz bir fiyata sahipti ve eğer düşüşten önce zirvede satmış olsaydınız, şu an muhtemelen bir milyoner veya milyarder olabilirdiniz. Paccoin kaynağı o günlerde trilyonlardaydı ve o zamandan beri tedarik toplam 100 milyar dolara düştü. Paccoin, zar zor tamamlanmış bir web sitesi ve 90’lı yıllarda yapılmış gibi görünen bir masaüstü cüzdanı ile ciddiye alınmayacak bir kripto para birimiydi. Bununla birlikte, tüm bunlar Paccoin’i tamamen bir yatırım olarak kabul edilmesi gerektiği noktaya yeniden ulaştı.

paccoin yeniden doğdu

Kısa bir süre önce Paccoin satın almış bir kişiyi, bir kaç saat hatta günler süren bir masaüstü cüzdanı olan orijinal ürünlerine kadar kendilerini uzak tuttular. Ancak artık işler değişti, Paccoin cüzdanını indirdiğinizde, herhangi bir hata yoksa en fazla 10 dakika bekleme süresi ile karşılaşacaksınız ve Paccoin gönderme işlemi saniyeler içinde onaylanmış olacak.Ayrıca bu koini destekleyen şey de toplumun bu projeyi terk etmemesi ve şu anda 5000’den fazla masternode operatörü olması.

Paccoin.net’de paylaşılan yol haritası da aşağıdaki şekilde:

paccoin yeniden doğdu

Paccoin hakkında daha fazla çalışmalar var mesela, kripto para birimini nakit paradan daha hızlı ve daha uygun hale getirmek için kripto ve itibari para arasındaki boşluğu doldurmak için çok sıkı çalışıyorlar. Bununla birlikte, Paccoin son zamanlarda kriptonuzu gerçekten harcamak isteyeceğiniz şirketler ile stratejik ortaklıklar kurmaya odaklandı. Örneğin, Paccoin, misafirlerin Paccoin’i nasıl kolayca kullanabileceklerini göstermek için bir Hilton otel ile anlaşma yapıldı. Ayrıca, Paccoin’in CPN (CryptoPayment ağı) ile yaptığı yeni ortaklık, Domino’s ve Caribou Coffee’nin yeni $PAC banka kartını kullanarak PAC’yi kabul etmeye başlayacağına karar verildi.

Bu makalenin size Paccoin satın almanızı tavsiye ettiğimi biliyorum, ama durum böyle değil. Paccoin’in değerini düştüğünü görmek beni çok heyecanlandırdı, ancak herkese bu koinin başka bir açıdan bakabileceğini bilmesini istiyorum. Sadece kullanıcı kazanmaya veya kendi hedeflerini finanse etmeye odaklanmış birkaç şifreleme sistemi vardır, ancak Paccoin kullanıcı dostu, çok hızlıdır ve kriptonuzu gerçekten harcamak istediğiniz şirketlerle ortaklıklar kurmaya odaklanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here