Ripple Eylül Ayında Yaşadığı Yükselişin Büyük Bir Kısmını Kaybetti!

0
1087

Eylül ayı içerisinde en çok değer kazanan kripto paralardan bir tanesi olan XRP, bir çok altcoinin yaşadığı döngüye tekrar girdi ve XRP’nin grafiği diğerleri gibi kırmızıya büründü. Ripple’ın geliştirip ortaya sunduğu XRP, içinde bulunduğumuz hafta da %20.24 oranında değer kaybetti. Söz konusu düşüş son 24 saat içerisinde %7’lik oranla devam etti. 

Piyasa hacmine göre 3. sırada bulunan XRP, haftaya 0.60 dolar değerinde başladı ancak yaşadığı düşüşlerle kötü bir durumda haftayı kapadı. XRP 1 Ekim tarihinde 0.56 dolar seviyesine geriledi ve şu an için fiyatı çok daha kötü durumda ilerliyor.

Aynı günde bir kere daha 0.59 seviyelerine çıkan Ripple, daha sonra ani bir düşüşle beraber 0.55 dolarları gördü. 3 Ekim’de tekrar 0.59 doları yakalamış olsa da daha sonraki günlerde 0.52 dolar seviyesine kadar geriledi.

XRP geçtiğimiz hafta 0.50 doların altını görmüş olsa da şu an için kendini 0.52 dolara sabitledi. Bugünün erken saatlerinde 0.51 doları gören XRP, yaşadığı büyük bir düşüş ile 0.46 dolara kadar geriledi. 

XRP haftalık grafiğinde her ne kadar yeşil görünse de, Eylül ayında yaşadığı yükselişin büyük bir oranını kaybetti. Geçtiğimiz ay da 0.29 dolardan XRP satın alan Hodlerlar her şeye rağmen %62 oranında fiyat yükselişini yakaladı.

XRP, Eylül ayı içerisinde yükseliş ile %98 gibi oranlara yükselse de, bu rakamlar kalıcı olmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here