Sektörün Öncülerinden Bitcoin Fiyat Tahminleri

0
939

Bilindiği üzere kripto para piyasası uzun süredir durgun bir şekilde ilerliyor. Herkes bir takım yorumlarda ve fiyat tahminlerinde bulunuyor. Sizin için sektörün önde gelen kişilerinin tahminlerini barındıran bir liste paylaşıyoruz. Fiyatlar şu anki değerinin epey üzerinde, buralara kadar yükselebilir mi? Tahmin edersiniz ki bu soruya kimse net bir cevap veremez. Dilerseniz fiyat tahminlerine bakalım:

Tim Drapper = 250 Bin Dolar

Tim Draper uzun süredir yaptığı her açıklama da Bitcoin’in değerinin 2022 senesinde 250 bin dolar değerinde olacağından bahsediyor. Aynı zamanda bu tarihi, kripto paraların itibari paranın tahtını alacağı yıl olarak görüyor.

Max Keiser = 100 Bin Dolar ve Üstü

Keiser Report programını sunan Max Keiser, yaptığı bir açıklama da Bitcoin’in değerinin 100 bin dolar üzerinde olacağını söyledi.

John McAfee = 1 Milyon Dolar

bitcoin fiyat tahmin

En uçuk tahminlerden bir tanesi olan John McAfee’nin tahmini tam olarak 1 milyon dolar. McAfee ilk başlarda 2020 senesinde 500 bin dolar değerinde olacağını ifade etmişti ancak sonradan Bitcoin değerinin 1 milyon dolar olacağını söyledi. Üstelik eğer bu tahminler gerçekleşmezse, penisini kesip yiyeceğini de ifade etti.

Cameron Winklevoss = 320 Bin Dolar

Bitcoin 8 bin dolar seviyelerinde işlem gördüğü zamanlarda, Gemini borsasının ortaklarından olan Winklevoss, Bitcoin’in fiyatının 40 kat daha artacağını söyledi. Winklevoss, bu tahminin 10 ile 20 sene arasında gerçekleşeceğini söyledi.

Tom Lee = 125 bin Dolar

Genel olarak tahminlerini en beğendiğim kişi olan Tom Lee, Bitcoin’in gelecek 3 sene içerisinde 125 bin dolar seviyesine kadar ilerleyeceğini söyledi.

Bunların arasından en doğru tahminin hangisini olduğunu öğrenmek için belirtilen süreleri beklemek gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here