Stellar %8 Kadar Büyüme Yaşadı ve En İyi 10 Kripto Arasında Yerini Sabitledi

0
711

Eylül ayı başladığı zamanlarda bütün kripto para hacminin toplamı 230 milyar dolar seviyelerinde geziyordu. Üstünden yaklaşık bir hafta geçtikten sonra piyasa da büyük düşüşler yaşandı ve 200 milyar dolara kadar geriledi. Hatta ilerleyen zamanlarda daha aşağıları gördüğü de oldu. Ancak kripto piyasası tekrar bir ayaklanma ile 200 milyar doları yeniden yakaladı.

Geçen hafta kripto paralar arasında en çok kazandıranlar Ethereum ve Ripple olmuştu. Ethereum son 7 gün içerisinde %10 artarken, Ripple %17 kadar artış yaşadı.

stellar coin

Hafta boyunca 6. sırada yer alan Stellar Lumens ise, haftaya artış ile başlayıp daha sonra düşenlerden oldu. Hafta başında 0.22 dolara işlem gören XLM, yaşanan düşüşten sonra 0.18 dolara kadar geriledi. Ancak bugün yaşanan olumlu gelişmelerden sonra, Stellar hakkını aldı ve en iyi 10 koin arasında en fazla artış gösterenlerden bir tanesi oldu.

Stellar gün içerisinde yakaladığı %8 oranında yükseliş ile 0.22 dolara yaklaştı, bir kaç saat önce yapılan düzenlemelerle beraber bu oran %6.16 seviyesine geriledi. Stellar bu yükselişle beraber son zamanda Litecoin’e yaklaşan toplam piyasa hacmini tekrardan yükseltti ve 4 milyar doların üzerine çıktı.

Tüm bunlar bir kenara tartışmasız bu haftanın en çok kazandıran koini Ripple oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here