Tether’de Neler Oluyor? Kucoin Bir Süreliğine Tether İşlemlerini Durdurdu!

0
987

Stabil koinlerin en poüler olanı Tether (USDT) ilginç gelişmeler yaşıyor. Sürekli olarak 1 dolara endeksli olan Tether, son bir kaç günde ciddi oranda düşüş yaşadı ve şu an da durumu kötüye gidiyor.

Bir kaç saat önce %7 oranından düşüş yaşayan Tether 0.91 dolara kadar indi ve şu an da 0.94 dolar seviyesinden işlem görüyor. USDT kullanıcıları Tether’i terk etmeye devam ettiğinden düşüş aynen devam ediyor. Son zamanlarda stabil kripto paralarda artan regülasyondan dolayı bir çok kişi şüpheli gözlerle bakıyordu, şu anda ise durum oldukça kötü görünüyor.

Tether, bankalarla anlaşma konusunda sıkıntı yaşaması, ve daha önce yaşanan güven kaybından sonra, sektöre güçlü bir şekilde giren ve regüle edilmiş stabil kripto paralar karşısında hayatta kalması çok zor gibi görünüyor.

Bununla beraber, dünya çapında oldukça bilindik olan kripto para borsalarından bir tanesi olan Kucoin, günün sabah saatlerinde USDT cüzdanlarında yapılan bakım sebebiyle Tether işlemlerinin bir süre durdurulduğunu belirtti. Açıklamada şunlar ifade edildi:

Değerli Kucoin kullanıcıları, USDT cüzdan sisteminde yapılan çalışma sebebiyle, bir süreliğine USDT çekim ve satım işlemlerini iptal etmiş durumdayız. Bu konuda yaşayacağınız sıkıntılar için özür dileriz. 

Her şey düzenlendikten sonra USDT işlemlerini tekrardan başlatacağız, Lütfen konuyla ilgili gelişmeleri takip edebilmek için çabalayın.
Her şey için teşekkürler, Kucoin ekibi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here