Tom Lee Ethereum Hakkında Yorum Yaptı, ETH 1900$ Olacak!

0
1294

Fundstart’ın kurucusu olan Tom Lee, CoinMarketCap sıralamasında ikinci sırada bulunan Ethereum’un önümüzdeki sene sonunda 1900 dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini belirtti.

Fundstart kullanıcılarına mesaj yollayan Lee, Ethereum’un gelecekte ki değeriyle ilgili tahminlerde bulundu. Ethererum hakkında zaman içerisinde negatif yorumlarda bulunuluyor ve Ethereum’un fiyatı da bazı zamanlarda bu olumsuz yorumlara destek çıkarcasına düşüş yaşıyor. Lee ise yapılan bu olumsuz yorumların zaman geçtikçe, Ethereum için faydalı olabileceğini ve fiyatının da aynı yönde artacağını düşünüyor.

Lee Ethereum’un geçmişteki performansından bahsederek bir değerlenme yaşanacağını tahmin ediyor. Lee’nin söylediklerine göre, Ethereum geçmişte ne kadar kötü zamanlar geçirmiş olsa da her zaman için daha güçlü olarak artışa geçmeyi başarmış.

Lee, Ethereum’un değerinin gelecek senenin sonunda 1900 dolar seviyelerine kadar çıkabileceğini inanıyor. ETH’nin şu ana kadar gördüğü en fazla değer 1300 dolar seviyelerini gördü ve Lee’nin tahminde bulunduğu rakam ise bundan yüzde 40 kadar daha fazla. Lee’nin öngörüsünün tahminin gerçekleşmesi için şu an ki fiyatından yaklaşık yüzde 730 kadar değerlenmesi gerekiyor.

Kripto dünyasında sıkça ismini duyduğumuz Lee, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatın hakkında da olumlu yorumlarda bulunmuştu. Temmuz ayında yaptığı açıklamalarda Bitcoin fiyatının 22 bin ile 25 bin dolar arasında olacağı hakkında tahminde bulunmuştu. Lee’nin yakın tarih içerisinde BTC hakkında yaptığı açıklamada hala fikrinin aynı yönde olduğu görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here