Tron Foundation ve Kurucusu Olan Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu! Airdrop Müjdesi!

0
950

Dünya çapında en büyük 11. kripto para projesi olan Tron, 16 Ekim’de açıkladığı bir duyuruda, topluluk için yeni bir airdrop müjdesi verdi. Bahsi geçen airdrop etkinliği, tüm dünya tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması LINE’ın kendi projesi ve cüzdan uygulaması olan Bitbox ile yapılan anlaşmayı kutlamak için gerçekleştiriliyor.

LINK adı verilen kripto para yine şirketin kendisine ait olan Bitbox platformunda listelendi. Bu listelenmenin genel olarak TRON ile bir alakası yok ancak, dağıtılacak olan 100 bin dolarlık airdrop etkinliğine ortak olan Tron da etkinlikte ciddi bir miktarda TRX dağıtacak. Her şeye rağmen Tron’un bu durumundan çıkarının ne olacağını kimse bilmiyor. Tron’un kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz günlerde dünya devi bir şirketle anlaştıklarını belirterek isim vermemişti, bu durum kripto para sektöründe genel bir merak uyandırdı.

Ortaya çıkan ancak henüz resmi bir yolla açıklanmayan habere göre, Tron’un ismini sakladığı bu ortağı Çin’in internet devlerinden olan Baidu. Konu hakkında detaylı bilgi için şu haberimize göz atabilirsiniz: Tron, Çin’in İnternet Devi Baidu İle Mi Anlaştı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here