Tron Tekrar Yükselişte, Bu Sefer Monero’yu Geçebilir Mi?

0
987

Kripto para sektöründe geçen hafta yaşanan iyimser tablodan sonra, bu hafta çok ciddi düşüşler yaşadı ve bir çok kişiyi ters köşe yaptı. Tron ise geçtiğimiz son iki hafta içerisinde ciddi derece de artış gösterdi ve CoinMarketCap listesinde tam iki sıra birden yükseldi. Bu veriler dahilinde son zamanların en çok kazandıran kripto parası oldu. Tabii ki bu yükselişin arkasında Tron ekibinin çalışmaları ve iyi haberler göz ardı edilemez.

Tron gösterdiği %6.86’lık artış ile CoinMarketCap listesindeki ilk 20 kripto para birimi arasında en iyi durumda olanı. Şu an ki değeri ise 0.23 dolar seviyelerinde ve toplam piyasa hacmi 1.542 milyar dolar civarında. Tron yakın zaman içerisinde, böyle yükselişler yaşamıştı ancak 10.sırada bulunan Monero’yu geçememişti. Tron ile Monero arasındaki toplam hacim farkı ise 140 milyon dolar kadar. Eğer Tron yükselmeye bu şekilde devam etmeyi başarabilirse, gün içerisinde 10. sıraya yerleşebilir.

tron coin

Tron için en fazla trading işlemi Binance borsasında gerçekleştirilmekte. Binance’ın toplam Tron hacmi ise 20.511 milyon dolar seviyelerinde. En büyük ikinci Tron hacmine sahip olan borsa ise, 20.284 milyon dolar ile Bit-Z olarak görülüyor.

Tron’un kurucusu Justin Sun, 12 Ekim tarihinde paylaştığı bir tweet ile milyarlarca dolar değerinde sektöre sahip bir devletin Tron ile anlaşma sağladığını belirtmişti ancak isim vermemişti. Bir çok kullanıcı Tron’un değer artışını bu habere bağlamakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here