Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Para Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Başladı

0
1165

2017 senesinde kripto borsası sunmak için kurulan Coiny, şimdide referans sistemiyle çalışmaya başladı.

Türkiye bir yana tüm dünyada da başarılara el atan pro.coiny.io adresine sahip kripto para borsası Coiny Pro ve kripto cüzdanı Coiny, Coinbase’e benzeyen bir alt yapı ile kolay, hızlı ve güvenilir şekilde işlemeyi hedef alıyor.

Geçtiğimiz zamanlarda Türkiye’de ilk kez HOT-TRY çiftini listeleyen Coiny Pro, bu sefer de referans sistemini getirdi ve böylece, sizin Coiny Pro’ya davet ettiğiniz her kullanıcının yapacağı işlemden %20 oranında ödül alacaksınız.

Coiny Pro hesabınızdan erişebileceğiniz referans kodu ile davet ettiğiniz her kullanıcının yaptığı işlemlerle kazancınızı arttırmış oluyorsunuz.

Referanslar ile elde ettiğiniz gelirler, her pazar günü otomatik olarak hesabınıza yatırılacaktır. 

Referans linkini paylaş

Referans linkinize profil sayfanızdan ulaşabilirsiniz. Bu referansınızı Twitter, Whatsapp, Telegram gibi platformlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

coiny pro referans

Her al-satta kazan

Referans linkinizle borsaya kaydolmuş her kullanıcın yaptığı işlemlerden %20 kadar komisyon ücretini, davet eden kullanıcıya veriyoruz.

Her Pazar bonuslar cüzdanında

Kazandığınız bonuslar her pazar günü TRY hesabınıza otomatik olarak yatar. Bonusları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Referans sisteminin kuralları

  • Davet eden kişi davet ettiği her kişinin gerçekleştirdiği başarılı işlem sonucunda, işlem ücreti üzerinden ödül alacaktır. 
  • Referans ödülü: Davetlinin işlem tutarı x işlem komisyon oranı x %20 şeklinde verilecektir.
  • Coiny Pro her kullanıcının kazandığı ödül miktarını her pazar otomatik olarak TRY cüzdanına yatıracaktır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here