Ünlü Analist: Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

0
1353

Kripto para piyasası son bir kaç aydır oldukça kötü ilerliyor ve uzun bir süredir sabitlenmiş durumda ancak bir çok yatırımcı ileride yaşanacak bir kaç önemli olayın Bitcoin’in değerini arttıracağını düşünüyor.

Analistlerin büyük bir kısmı gelecekte gerçekleşecek en büyük olayın ‘Bitcoin yarılanması’ olduğunu düşünüyor ve yarılanma olmadan bile fiyatlanma yaşanacağını iddia ediyor. Bitcoin’in değeri 3600 dolar seviyelerinde stabil olarak ilerliyor. Geçtiğimiz bir kaç hafta boyunca ise 3500 dolar seviyelerinde dolaştığı görülüyordu. Tüm bunlara rağmen iyi bir ivme kazanamdı.

Twitter’da Moon Overlord isimli analist, Bitcoin’in yarılanma tarihinden ortalama olarak 1 yıl önce fiyatlanmaya doğru ilerlediğini belirtti. Sıradaki yarılanmanın ise 2020 senesinin Mayıs ayında gerçekleşeceğini düşünerek, yükselişin Mayıs ayında gerçekleşeceğini belirtti.

Sonuç Bitcoin’in şu an için en düşük fiyatlarda dolandığını ve almak için bir kaç ayımızın kaldığını belirtti. Genel tabloya bakmak gerekirse sadece Bircoin için değil bütün kripto para piyasasının artışa geçeceğinin tüyosunu vermiş oldu. Bitcoin yükseldiği zaman genel olarak tüm piyasa hareketlenmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here