Ünlü CEO: XRP 2019 Senesinde Dünyanın En Büyük Bankalarında Kullanılabilir!

0
1827

SBI Holding’in CEO’su olan Yoshitaka Kitao, yakın zaman içerisinde verdiği bir röportajda Ripple’ın başarılarından bahsetti. Ayrıca XRP’nin sınır ötesi ödemeler için büyükbir oluşum olduğunu söyledi. Yoshikata verdiği röportajda XRP’yi ödeme sistemlerine entegre etmenin yeni yollarını aradığını ifade etti. XRP’nin 2025 Osaka Expo etkinliğinden önce çok farklı yerlere gelmesini ümit ettiğini söyledi.

Kitao, Bitcoin ile ödeme yapmanın zor olduğunu ayrıca XRP’nin buna muadil olarak gelebileceğini düşündüğünü söyledi. Zamanı geldiğinde ‘XRP’nin büyük bir artış yaşaması ve bu senaryoya karşı sahneyi hazırlamak istediğini ifade etti. Ayrıca konuşmasına şöyle devam etti:

Bence 2019 senesinde dünyanın en büyük bankalarının ortalama 20 tanesinin sınır ötesi kripto para işlemleri için XRP kullanmaya başlayacağı yıl olacak. 

xrp bankalarda kullanılabilir

Kitao, bunların haricinde şimdiden Japonya’da Money Tap isiminde bir para transferi uygulaması geliştirildiğini söyledi. Ayrıca bunun XRP değil, dağıtık defter teknolojisiyle işlediğini belirtti. Kitao, Money Tap uygulamasının R3 blockchain yazılım firmasının ‘Corda’ platformu ile XRP kullanmaya başlamasının talep ediyor. Bilindiği gibi R3 ve SBI Holdings geçtiğimiz tarihlerde yeni bir anlaşma sağlamışlardı.

XRP, dün SWIFT haberi ile yaşadığı yükselişten sonra yerini düşüşe bıraktı ve %2.6 düşüş yaşadı ve 0.31 değerinden işlem gördü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here