Wall Street’den Tom Lee 25 Bin Dolarda Kararlı!

0
1811

Wall Street’den Tom Lee, Fox News’de kripto paralar ve geleneksel piyasalar hakkında yorumlarda bulundu. Geçmiş zamanlarda yaptığı tutarlı tahminlerle analizlerine en çok değer verilen kişilerin arasında yer almayı başarmıştı. Son tahmininde ise Bitcoin’in 2018 senesi 25 bin dolar seviyelerinde kapatacağını söylemişti. Ancak hepimizin görüdüğü üzere büyük yanılgı yaşamış oldu.

Yanlış tahmin yapmasının ana sebebi olarak ICO modelini ortaya sundu. Bununla beraber Bitcoin’in hala 25 bin dolar seviyelerinde olabileceğini savundu

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tom Lee, hatasını kabul ederek şunları belirtti:

Gerçek anlamda büyük bir hayal kırıklığı oldu. Hem fiyat hem de zaman olarak doğru bir analiz olmadı.

tom lee

Ardından 2018 senesi için yorumda bulunan Lee, ICO’ların yaşadığı sorunlar sebebiyle yılın kötü gittiğini ve bir çok yatırımcının cebindeki parasının boşa gittiğini ifade etti. Sözlerine şunları ekledi:

2018 senesi oldukça zorlu geçti. Biz de ekip olarak bunun farkındayız ama Bitcoin’in yaşananlardan bu kadar fazla etkileneceğini düşünmedik. Bitcoin’in dayanacağını düşünüyorduk ama olmadı. Bitcoin’de diğerleri gibi düşüş yaşadı. 

Bitcoin’in gelecekte 25 bin dolar seviyelerine gelebileceğini savunan Lee, kripto paralara ve dijital ürünlere ilginin arttığını ve bunun da oldukça olumlu bir anlama geldiğini söyledi.

Tom Lee’nin bu yorumlarına bakılırsa kendisi 25 bin dolar bandına oldukça güveniyor. Bitcoin’in 25 bin dolar seviyelerine ne zaman çıkacağını veya çıkabileceğini bilmek tabi ki imkansız, bekleyip hep beraber yaşananları göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here