XRP Yüzde 8 Oranından Değer Kaybetti!

0
736

San Fransisco’da Ripple tarafından organize edilen Swell Konferası, XRP’ye yatırım yapan kişiler için büyük bir odak noktası olmuştu. xRapid’in sunulmasından sonra XRP yatırımcıları büyük bir artış beklerken, Swell Konferansının XRP’nin değerine pek etkisi olmadı.

3 Ekim sabahında kripto para piyasaları oldukça kötü başladı. İlk on sırada yer alan kripto paralar büyük bir kısmı düşüş yaşadı ve bu düşüşlerden %8 değeriyle en çok XRP etkilendi. Şu an da ise 0.52 dolardan işlem görüyor.

Yine en iyi on koin arasında bulunan Stellar ise bu düşüşlerden yüzde 6,65’lik bir gerileme yaşadı ve fiyatı ise 0,24 dolara indi.

XRP ve XLM’nin yanında Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Cardano ve Monero‘da düşüş yaşayanlar içerisinde. Bitcoin’de ise %1,65’lik düşüş yaşandı şu anda ise 6484 dolar seviyelerinde.

Piyasada ki yaşanan düşünlerden pek etkilenmeyen Binance Coin yine kullanıcıları şaşırtmadı. Tüm kripto piyasasında büyük düşüşler yaşanırken, değerini yüzde 2,71 arttırarak en iyi 25 koin arasında artış yaşayan tek kripto para olmayı başardı. BNB 10.2 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

XRP’nin gerileme yaşaması bu günlerde pek beklenmiyordu. Çünkü tüm kullanıcılar Swell konferansı sonrası bir XRP rallisi bekleniyordu. Yaşanan bu düşüşler, XRP’nin geleceğine nasıl etki edeceği merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here