Yapılan Bir Analize Göre Ethereum’un Değeri Artabilir

0
1264

Emitaların veya hisselerin, ilerleyen zamanlarda potansiyel olarak ne kadar kâr getireceğini, karmaşık bir algoritma ile hesaplamaya çalışan How Rich Would You Be? (Ne kadar zengin olabilirsiniz?) uygulaması, son 12 ay içerisinde birçok kripto parayı, emitayı ve hisseleri inceledi ve gelecekte en fazla kâr getirmesi muhtemel olan ürünleri listeledi.

15 farklı ürünün aralarında bulunduğu ve petrol gibi ürünlerinde sıralandığı platformun çıkardığı analize göre, en fazla kâr getirmesi muhtemel olan ürünler kripto paralar ve bu kripto paralar arasında en çok ilgi çeken ise Ethereum oluyor.

Platformun incelediği ürünler şu şekilde sıralandı,

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Gold, Oil, Copper, Wheat, Coffee, Apple, Alphabet (Google), Microsoft, Amazon, Facebook.

ethereum değerlenebilir

Yapılan bu analize göre gelecekte en fazla kar getirecek ürünler kripto paralar olarak belirlendi. Algoritmanın çıkarttığı sonuçlara göre, Ethereum’un 1 ay sonra 785 dolar seviyelerinde olacağı, Ripple’ın ise aynı dönemde 0.88 dolar olabileceği tahmin edildi.

Google hisselerinden kaçış tavsiyesi verilirken, Apple’ın yüzde 8 civarında düşebileceği belirtildi. Kripto para sektörünün volalitesini artık herkes biliyor fakat bu yapılan son analiz herkes için farklı bir pencere olmuş durumda.

Bu algoritmanın ne kadar güvenilir ve doğru olduğu tartışılabilir bi konu ancak Ethereum’un çok hızlı düşüş yaşadığı bu dönemlerde, kripto paralar arasında en fazla kâr getirecek olan koinin Etheruem olarak belirlenmesi oldukça ilginç duruyor. Bu platformun ne kadar gerçekçi olduğu bir ay sonra belli olacak, o zamana kadar sadece merakla beklememiz gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here