Ripple CEO’su, Fintech Konferansı’nda XRP’nin Hizmet Programını Savundu

0
1040

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Perşembe günü CB Insights’ın Fintech’in Geleceği Konferansı’nda açıklamalarda bulundu. Garlinghouse konuşmasını XRP kripto para biriminin San Francisco merkezli şirkete olan yakın bağlantısı göz önüne alındığında bir güvenlik olarak değerlendirilebileceği argümanlarına karşı geri çekerek açtı. Ayrıca şirketin bir dizi banka ve finans şirketi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışma hakkında da konuştu.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu için üst düzey bir yetkili son zamanlarda, Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olmadığını ve XRP ile ilgili benzer bir yorumun bulunmadığını eleştirdi. Ceo yaptığı açıklamada “XRP üç nedenden ötürü bir güvenlik sorunu teşkil etmiyor. Eğer şirket yani Ripple, yarın kapansa bile XRP defteri hala çalışmaya devam edecek, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir teknoloji. XRP satın almak size Ripple’in sahipliğini vermez. ” sözlerini kullandı.

Garlinghouse, Bitcoin hakkında sahip olduğu endişeleri de yineledi ve Bitcoin üzerinde yükselişin olduğunu ama merkezileştirilmiş ve merkeziyetsizleştirilmiş iki şey hakkında konuştuğumuzda, kontrolün kilit unsur olduğunu kabul etmemiz gerektiğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here